LRMAT2512-R05FT4
Welwyn / TT Electronics
Res Metal Alloy 2512 0.05 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +