1825CA123KAT1A
AVX
Cap Ceramic 0.012uF 600V/630V C0G 10% SMD 1825 125A°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +