The ATV320U75N4B is a 3-phase, book-style variable speed drive from the Altivar Machine ATV320 series, rated for 7.5 kW heavy- ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Beschreibung +
The ATV320U75N4B is a 3-phase, book-style variable speed drive from the Altivar Machine ATV320 series, rated for 7.5 kW heavy-duty applications with a supply voltage of 380V to 500V.