QUINT-PS/1AC/48DC/-5
Phoenix Contact
AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) - ITE - 1 Output - 240 W - 48 VDC - 5 A.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +