TRIO-DIODE/48DC/2X10/1X20
Phoenix Contact
Redundancy module with function monitoring - 48 V DC - 2x 10 A - 1x 20 A
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +