- ECQ-E6105KF
ECQ-E6105KF
Panasonic
Cap Film 1uF 630V PET 10% (31 X 12.5 X 21.9mm) Radial 27.5mm 105°C Bulk
Beschreibung
Search Keywords: ECQE6105KF
Lieferant:Panasonic
Artikelnummer:ECQ-E6105KF
Dielectric:PET
Voltage:630 VDC
Capacitance Value:1 uF
Tolerance:10 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:31 x 12.5 x 21.9 mm