ECA-1VHG101I
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 2.5mm 150mA 1000h 105°C Automotive Ammo
RoHS-konform
Box Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: ECA1VHG101I
  • Artikelnummer:
    ECA-1VHG101I
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    6.3 x 11.2 mm
  • Voltage:
    35 VDC