D225K1K0E
D225K1K0E
Ohmite
Vorrätig: 58
MINIMALE BESTELLING: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
D225K1K0
Ohmite
Resistor, Wirewound - Vit. Enamel - Radial Lugs - 225W -A (+/-) 260ppm/AC - 1K Ohms
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
Nicht RoHS-konform
Beschreibung +
Search Keywords: D225K1K0
  • Lieferant:
  • Artikelnummer:
    D225K1K0
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    No
  • HTS:
  • Power Rating:
    225 W
  • Resistance Value:
    1 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C