C300K3R1E
C300K3R1E
Ohmite
Vorrätig: 170
MINIMALE BESTELLING: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
C300K3R1
Ohmite
Res Wirewound 3.1 Ohm 10% 300W ±400ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
Nicht RoHS-konform
Beschreibung +
Search Keywords: C300K3R1
  • Lieferant:
  • Artikelnummer:
    C300K3R1
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    No
  • HTS:
  • Power Rating:
    300 W
  • Resistance Value:
    3.1 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±400 ppm/°C