C300K3R1E
Ohmite
Res Wirewound 3.1 Ohm 10% 300W ±400ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Beschreibung +
Search Keywords: C300K3R1E
  • Artikelnummer:
    C300K3R1E
  • Power Rating:
    300 W
  • Resistance Value:
    3.1 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±400 ppm/°C