CD10ED390JO3F
Cornell Dubilier
Cap Mica 39pF 500V 5% (9.4 X 4.8 X 8.6mm) Radial 3.6mm 125°C
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BAG Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: CD10ED390JO3F
  • Lieferant:
    Cornell Dubilier
  • Artikelnummer:
    CD10ED390JO3F
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Family:
    CD10
  • Lead Pitch For Radial:
    3.6 mm
  • Dimension:
    9.4(Max) x 4.8(Max) x 8.6(Max) mm
  • Construction:
    N/A
  • Capacitance Value:
    39 pF
  • Lead Diameter:
    0.4 mm