CD10ED390JO3F
CD10ED390JO3F
Cornell Dubilier
Vorrätig: 125
MINIMALE BESTELLING: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD10ED390JO3
Cornell Dubilier
Cap Mica 39pF 500V 5% (9.4 X 4.8 X 8.6mm) Radial 3.6mm 125°C T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
Nicht RoHS-konform
Beschreibung +
Search Keywords: CD10ED390JO3
  • Lieferant:
  • Artikelnummer:
    CD10ED390JO3
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    No
  • HTS:
    EAR99
    100
  • Dimension:
    9.4(Max) x 4.8(Max) x 8.6(Max) mm
  • Construction:
    N/A
  • Capacitance Value:
    39 pF
  • Lead Pitch For Radial:
    3.6 mm
  • Lead Diameter:
    0.4 mm