G7L2AXDC24BYOMI
G7L2AXDC24BYOMI
Omron Electronics
Vorrätig: 23
MINIMALE BESTELLING: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
G7L-2A-X-DC24
Omron Electronics
General Purpose Relay - DPST-NO (2 Form A) - 95.8mA 24VDC Coil - Non Latching - 25A Contact Rating - 1000VDC Max Switching - P ...
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
Beschreibung +
General Purpose Relay - DPST-NO (2 Form A) - 95.8mA 24VDC Coil - Non Latching - 25A Contact Rating - 1000VDC Max Switching - PC Pin - Through Hole.