G7L2AXDC24BYOMI
Omron Electronics
General Purpose Relay - DPST-NO (2 Form A) - 95.8mA 24VDC Coil - Non Latching - 25A Contact Rating - 1000VDC Max Switching - P ...
Beschreibung +
General Purpose Relay - DPST-NO (2 Form A) - 95.8mA 24VDC Coil - Non Latching - 25A Contact Rating - 1000VDC Max Switching - PC Pin - Through Hole.