GQA2W004A280V-007-R
TDK-Lambda
Industrial Isolated DC-DC Converter - 120W - Vin: 9 to 36V - Vout: 28V
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +