4816P-2-103LF
Bourns
Fixed Network Resistor - 10K Ohm - 1.28W - Isolated - 16-Pin - 15 Elements - Gull Wing - Through Hole.
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4816P2103LF
  • 部件编号:
    4816P-2-103LF
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    15
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.08 W
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C