4816P-2-103LF
4816P-2-103LF
Bourns
有存货: 4,198
起订量: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4816P-2-103
Bourns
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C BUS Molded 16-Pin SOM Gull Wing SMD T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
不符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4816P2103
  • 供应商:
  • 部件编号:
    4816P-2-103
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    15
  • Number of Terminals:
    16
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.08 W
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C