4610X-102-471LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
描述 +
Search Keywords: 4610X102471LF
  • 部件编号:
    4610X-102-471LF
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    5
  • Power Rating:
    1.25 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    470 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C