4610X-102-471LF
4610X-102-471LF
Bourns
有存货: 5,400
起订量: 1,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4610X-102-471
Bourns
Res Thick Film NET 470 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C ISOL Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
不符合 RoHS 规定
Discontinued & Replaced
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4610X102471
  • 供应商:
  • 部件编号:
    4610X-102-471
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    5
  • Number of Terminals:
    10
  • Power Rating:
    1.25 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    470 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C