AE15-EW-S15-T
CUI Inc.
DC-DC Converter - 15 VDC - 1 A - 15 W - 100~1000 VDC Input Range - Chassis Mount
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued & Replaced
Tray 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +