G3VM-351VY(TR05)
G3VM-351VY(TR05)
Omron Electronics
em estoque: 2 000
MIN ORDEM: 250
VIEW PRODUCT
Possible Replacement
G3VM-351H
G3VM-351H
Omron Electronics
em estoque: 300
MIN ORDEM: 10
VIEW PRODUCT
Possible Replacement
G3VM-352J
G3VM-352J
em estoque: 110
MIN ORDEM: 25
G3VM-351G1
G3VM-351G1
em estoque: 1 002
MIN ORDEM: 400
Older Equivalent
G3VM-351GL
G3VM-351GL
MIN ORDEM: 10
Image is representational - see mfr. specs
Relay SSR 25mA 1.4V DC-IN 0.11A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
Descrição +
Search Keywords: G3VM351VY
  • fornecedor:
  • Número do item:
    G3VM-351VY
    EAR99
    125
  • Maximum Output Voltage:
    350 V
  • Maximum Output Current:
    0.11 A
    DC
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Circuit Arrangement:
    1 Form A
  • Dimension:
    3.7 x 4.55 x 2.1 mm