- G3VM-351G1
G3VM-351G1
Omron Electronics
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.1A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: G3VM351G1
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Omron Electronics
Número do item:G3VM-351G1
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8541498000
COO:JP
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
400 -
Output Type:AC,DC
Maximum Output Voltage:350 V
Maximum Output Current:0.1 A
Output Device:MOSFET
Input Type:DC
Input Voltage:1.3 V