G3VM-351H(TR)
G3VM-351H(TR)
Omron Electronics
em estoque: 0
MIN ORDEM: 625
VIEW PRODUCT
Substituição recomendada
G3VM-351VY
G3VM-351VY
Omron Electronics
em estoque: 750
MIN ORDEM: 125
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.11A 350V AC/DC-OUT 6-Pin SOP
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Descrição +
Search Keywords: G3VM351H
  • fornecedor:
  • Número do item:
    G3VM-351H
    EAR99
    300
  • Maximum Output Voltage:
    350 V
  • Maximum Output Current:
    0.11 A
    DC
  • Input Voltage:
    1.3 V