16TKV220M6.3X8
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 220uF - 20% - 16VDC - 6.3mm dia x 8mm - -55 to 105°C
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: 16TKV220M63X8
  • satıcı:
    Rubycon America
  • Parça Numarası:
    16TKV220M6.3X8
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    900
  • Capacitance Value:
    2202179uF
  • Tolerance:
    202203%
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Surface Mount2190
  • Size:
    6.3 x 8 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    162205VDC