ERZ-V20D201
Panasonic
Var 130VAC/170VDC 10000A 200V Radial Bulk
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: ERZV20D201
  • Parça Numarası:
    ERZ-V20D201
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Varistor Voltage:
    200 V
  • Clamping Voltage:
    340 V
  • Clamping Current:
    100 A
  • Dimension:
    5.2 x 24.5 x 21.5 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    130 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    170 V
  • Maximum Surge Current:
    10000 A
  • Lead Pitch:
    10 mm