- JW2SN-DC12V
JW2SN-DC12V
Panasonic Electronic Components
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: JW2SNDC12V
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Panasonic Electronic Components
Parça Numarası:JW2SN-DC12V
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :No
HTS:8536410020
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:DPDT
Maximum Current Rating:5 A
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C
Coil Resistance:270 Ohm