Search Keywords: 44WR50KLFT7
  • satıcı:
    BI Technologies/TT Electronics
  • Parça Numarası:
    44WR50KLFT7
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Number of Turns:
    9(Elec) Tur ns
  • Termination Style:
    J-Hook
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Resistance Value:
    50 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    4.83 x 3.91 x 5.31 mm
  • Operating Temperature:
    -65 to 150 °C