ECE-A1EN101U
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 180mA 2000h 85°C Bulk
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Bag Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: ECEA1EN101U
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    ECE-A1EN101U
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    8 x 11.5 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    25 VDC