SMCJ58CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 58V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: SMCJ58CA
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    SMCJ58CA
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Maximum Peak Pulse Current:
    16 A
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    93.6 V