CD214C-T58CALF
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 58V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
+ see all
Veri Sayfası Donatılar
RoHS Compliant
Discontinued
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: CD214CT58CALF
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    CD214C-T58CALF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Family:
    CD214C-T58CA
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    93.6 V
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Peak Pulse Current:
    16 A