ECQ-UAAF154M
Panasonic
Cap Film Suppression X2 0.15uF 275VAC PP 20% (17.5 X 6 X 13mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQUAAF154M
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Panasonic
  • Part No:
    ECQ-UAAF154M
  • Unit of Measure:
  • Voltage:
    275 VAC
  • Capacitance Value:
    0.15 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Size:
    17.5 x 6 x 13 mm