ECQ-UAAF334M
Panasonic
Cap Film Suppression X2 0.33uF 275VAC PP 20% (17.5 X 9 X 16mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bag
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Bag Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: ECQUAAF334M
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    ECQ-UAAF334M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Dielectric:
    PP
  • Voltage:
    275 VAC
  • Capacitance Value:
    0.33 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    17.5 x 9 x 16 mm