S-1206B25-M3T1G
ABLIC Inc
LDO Regulator Pos 2.5V 0.25A 3-Pin SOT-23 T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: S1206B25M3T1G
  • satıcı:
    ABLIC Inc
  • Parça Numarası:
    S-1206B25-M3T1G
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Junction to Ambient:
    N/A
  • Load Regulation:
    40 mV
  • Maximum Dropout Voltage @ Current:
    0.36@100mA V
  • Dimension:
    2.9 x 1.6 x 1.1 mm
  • Family:
    S-1206
  • Accuracy:
    ±1 %
  • Function:
    LDO
  • Line Regulation:
    0.2 %/V