CD15ED750JO3F
CD15ED750JO3F
Cornell Dubilier
На складе: 946
Минимальный заказ: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15ED750JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 75pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
Не соблюдается
BAG Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: CD15ED750JO3
  • поставщик:
  • Артикул / №:
    CD15ED750JO3
  • Единица измерения:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Capacitance Value:
    75 pF
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm