CD15ED750JO3F
Cornell Dubilier
The CD15ED750JO3F is a standard dipped mica capacitor with a capacitance of 75 pF and a voltage rating of 500 Vdc.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
BAG Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: CD15ED750JO3F
  • поставщик:
    Cornell Dubilier
  • Артикул / №:
    CD15ED750JO3F
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Capacitance Value:
    75 pF
  • Dimension:
    11.4(Max) x 4.6(Max) x 9.1(Max) mm
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm