G5LE-1A4-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 8DC/10AAC SPST-NO( (22.5mm 16.5mm 19mm)) THT
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: G5LE1A4DC12
  • поставщик:
    Omron Electronics
  • Артикул / №:
    G5LE-1A4-DC12
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    12 V
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO
  • Maximum Current Rating:
    10
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Solder
  • Push to Test Button:
    No
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Coil Resistance:
    360 Ohm