RMCF0603FT10K0
SEI Stackpole
Thick Film Chip Resistor - 10 kohm ±1% - 0.1W - 0603
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: RMCF0603FT10K0
  • поставщик:
    SEI Stackpole
  • Артикул / №:
    RMCF0603FT10K0
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Tolerance:
    111364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C