10PX1000MEFC8X11.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 1000uF - 20% - 10VDC - 8mm dia x 11.5mm - -55 to 105°C
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 10PX1000MEFC8X115
  • 공급자:
    Rubycon America
  • 부품 번호:
    10PX1000MEFC8X11.5
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    1000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    8 x 11.5 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    10 VDC