EEU-HD1V472
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 4700uF 35V 20% (16 X 31.5mm) Radial 7.5mm 1910mA 2000h 105°C Automotive Bulk
설명 +
Search Keywords: EEUHD1V472
  • 부품 번호:
    EEU-HD1V472
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    4700 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    16 x 31.5 mm
  • Voltage:
    35 VDC