EEU-FC1H220
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 155mA 1000h 105°C Automotive Bag
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Bag 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: EEUFC1H220
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    EEU-FC1H220
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    5 x 11 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    50 VDC