EEU-FC1E182
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 1800uF 25V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 2205mA 5000h 105°C Automotive Bulk
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Bag 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: EEUFC1E182
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    EEU-FC1E182
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    1800 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    16 x 20 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    25 VDC