EEU-ED2W150
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 15uF 450V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 560mA 10000h 105°C Bulk
설명 +
Search Keywords: EEUED2W150
  • 부품 번호:
    EEU-ED2W150
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    15 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Voltage:
    450 VDC