EEE-1VA220WR
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 22uF 35V 20% (5 X 5.4mm) SMD 36mA 1000h 85A°C Automotive T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: EEE1VA220WR
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    EEE-1VA220WR
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Size:
    5 x 5.4 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    35 VDC