ECE-A1HN470U
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 47 µF - 50 V - 20% - 10 X 12.5mm - Radial - 5mm - 140mA - 2000h - 85°C.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Bag 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: ECEA1HN470U
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    ECE-A1HN470U
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    10 x 12.5 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    50 VDC