ECA-1VM222
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 2200 µF - 35 V - 20% - 16 X 25mm - Radial - 7.5 mm - 1250 mA - 2000h - 85°C.
설명 +
Search Keywords: ECA1VM222
  • 부품 번호:
    ECA-1VM222
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    2200 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    16 x 25 mm
  • Voltage:
    35 VDC