ECA-1VHG470
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 90mA 1000h 105°C Automotive Bulk
설명 +
Search Keywords: ECA1VHG470
  • 부품 번호:
    ECA-1VHG470
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    5 x 11 mm
  • Voltage:
    35 VDC