ECA-1HHG100
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 10 µF - 50 V - 20% - 5 X 11mm - Radial - 2 mm - 39 mA - 1000h - 105°C.
설명 +
Search Keywords: ECA1HHG100
  • 부품 번호:
    ECA-1HHG100
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    10 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    5 x 11 mm
  • Voltage:
    50 VDC