ECA-1AM472
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 4700uF 10V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 1200mA 2000h 85°C Automotive Bulk
설명 +
Search Keywords: ECA1AM472
  • 부품 번호:
    ECA-1AM472
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    4700 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    12.5 x 25 mm
  • Voltage:
    10 VDC