- DSP1A-DC24V
DSP1A-DC24V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 5DC/8AAC SPST-NO(20.2x11x10.5)mm THT
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: DSP1ADC24V
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:DSP1A-DC24V
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536410020
COO:JP
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
50 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C
Coil Resistance:1.92 KOhm