- G3VM-401E
G3VM-401E
Omron Electronics
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.12A 400V AC/DC-OUT 6-Pin PDIP SMT
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: G3VM401E
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Omron Electronics
부품 번호:G3VM-401E
측정 단위:Per Each
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
200 -
Output Type:AC,DC
Maximum Output Voltage:400 V
Maximum Output Current:0.12 A
Output Device:MOSFET
Input Type:DC
Input Voltage:1.3 V
Mounting:Surface Mount
Circuit Arrangement:1 Form A
Dimension:7.12 x 6.4 x 3.65 mm